Tel. +48 661 488 220   /  Email: sklep@mondaybrews.pl  /  KONTAKT

O nas

Cześć!

Mam na imię Mikołaj i lubię dobrą kawę. Taką, której nie trzeba zasypywać cukrem i zalewać mlekiem, żeby zneutralizować defekty ziarna i palenia. Taką, która wnosi do życia gamę aromatów i smaków, która pozostawia na języku orzeźwienie i świeżość. I wreszcie taką, która pochodzi ze sprawdzonych plantacji i palarni, uczciwie traktując każde ogniwa łańcucha produkcji kawy.

Sklep Monday Brews powstał, aby umożliwić ludziom picie świetnej kawy, w domu, biurze, restauracji i kawiarni. Robimy to poprzez sprzedaż kaw specialty i premium, w ziarnach, zmielonych i w saszetkach.

Współpracujemy z rodzinną toskańską palarnią Oriental Caffe, działającą od 1955 roku. Wielopokoleniowe doświadczenie i pasja gwarantuje niepowtarzalną jakość na każdym etapie procesu, od plantacji do gotowego produktu.

Drugim kluczowym partnerem jest włoski producent maszyn do kawy Flytek Italia. Flytek od wielu lat produkuje ekspresy do użytku domowego, biur oraz branży HoReCa. Produkowane w 100% we Włoszech z dbałością o każdy detal, gwarantują najwyższą jakość Twojej kawy.